منو
سبد خرید

تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair

تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
2 الی 3 روز دیگر
تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
تصفیه هوا Blueairتصفیه هوا Blueair
  • موجودی: 2 الی 3 روز دیگر
  • تولیدکننده: تهویه نیا
  • کد محصول:: Classic 405
  • وزن: 14.00kg
آمار فروش: 0
آمار بازدید: 350
5,580,000 تومان

شركت سوئدی بلواير پيشرو در ارائه بهترين تجهيزات تصفيه هوا با راندمان بالا بوده كه مسئولانه توليد و وارد بازار شده اند. توجه کنید که بلوایر یک شرکت تولید لوازم خانگی که به تولید دستگاه های تصفیه هوا نیز می پردازد نمی باشد، بلکه برندی است که به صورت تخصصی در زمینه انواع دستگاه تصفیه هوا و فیلتراسیون فعالیت می کند. به طور كلی در میان دستگاه های تصفیه هوا، دستگاه هايی كه دارای فيلتر هپا هستند، دارای بيشترين راندمان جذب ذرات معلق و بی شک بهترين گزينه محسوب می شوند. البته دانش و اعتبار شركت سازنده را هم نبايد فراموش كرد. دستگاه تصفیه هوا بلوایر مدل Classic 405 مناسب فضای تا چهل متر مربع بوده و با استفاده از تكنولوژی منحصر به فرد HEPASilent به طور قطع ٩٩.٩٧ درصد آلاينده های موجود در هوا از جمله دود، گرد و غبار، كپک، مواد شيميايی، شوره حيوانات و گرده گياهان را از بين می برد. اين تكنولوژی، تلفيقی از فيلتراسيون مكانيكی و الكترواستاتيكی است. به اين صورت كه ذرات پس از ورود به دستگاه دارای بار الكتريكی می شوند و در نتيجه عبور از فيلتر، كليه ذرات به فيبرهای پلی پروپيلن می چسبند. اين تكنولوژی باعث كاهش صدا به طرز فوق العاده چشمگيری نيز می شود. اين نوع فيلتراسيون همچنين دارای مصرف انرژی بسيار كمی معادل با مصرف يک لامپ خانگی است.

می دانيم كه فيلتر، قلب يک تصفيه كننده هواست. ميليون ها فيبر فوق نازک در ابعاد و لايه های مختلف در هم تنيده شده اند تا فيلتر منحصر به فرد بلواير توليد شود. در اين فيلتر حتی زمانی كه پر و سنگين شده باشد، امكان برگشت مجدد ذرات به هوا وجود ندارد. برای راحتی بيشتر كاربران، بلواير اين امكان را می دهد تا با استفاده از دستگاه تصفیه هوا بلوایر مدل Classic 405 مجهز به وای-فای، از فاصله دور تمام عملكردهای دستگاه تصفيه هوای خود را كنترل كنيد. در حال حاضر با پیشروی گسترده عموم به استفاده از تکنولوژی های روز، بلوایر نیز راهکارهای قابل توجهی را در نظر گرفته است. در صورت نصب نرم افزار Blueair Friend می توانيد از طريق كسب اطلاعاتی در رابطه با كيفيت هوای داخل و بيرون، توصيه های بهداشتی، هشدارها و راهنمايی های لحظه ای هوای تنفسی را كنترل نماييد. همچنین Blueair View به شما این امکان را می دهد تا با دیدن آلودگی هوا در هر نقطه ای که هستید، تجربه ای حقیقی از آن چه در هواست را داشته باشید. بنابراین به طور قطع Blueair بهترین راه حل برای این مشکلی که قابل رویت نیست، می باشد.

ویژگی محصول

برترين تكنولوژی تصفيه هوا

تكنولوژی HEPASilent كه دارای راندمان بسيار بالا بوده و با تلفيق فيلتراسيون مكانيكی و الكترواستاتيكی تا ٩٩.٩٧ درصد ذرات مضر تا ١/. ميكرون در هوا راجذب می كند. 

تنظيم و كنترل آسان از راه دور

با نصب نرم افزار Blueair Friend می توانيد از طريق گوشی همراه هوشمند خود، دستگاه تصفيه هوای خود را كنترل كرده، تنظيمات آن را تغيير داده، هشدارهای تعويض فيلتر را دريافت كرده و دما و رطوبت اتاق را ببينيد. همچنين از توصيه های پزشكی و اطلاعات لازم برای بهره مندی از هوای سالم خبردار شويد.

بهترين گزينه برای فضای متوسط

تصفیه هوا بلوایر مدل Classic 405 بدون شک بهترين گزينه برای فضای دارای ابعاد متوسط و تا حدود ٤٠ متر مربع بوده و بسيار مناسب برای افراد دارای مشكلات تنفسی، آلرژی و آسم می باشد.

ارتباط آسان با هوای پاک

دكمه های لمسی سری Classic 405 با کاربری آسان بسیار با کیفیت است. اين مدل با امکان اتصال به وای فای، سرعت و وضعيت فيلتر را نمايش می دهد. همچنین می توانید با اضافه کردن دستگاه Blueair Aware كيفيت هوای اتاق را بسنجيد و از داده های آلودگی هوای مناطق مختلف به صورت آنلاین باخبر شويد.

تصفيه هر گونه آلاينده در محيط

تصفیه هوا بلوایر مدل Classic 405 قادر به تصفيه انواع آلودگی های موجود در هواست اعم از گرد و غبار، گرده ريز گياهان، كپک ها، شوره حيوانات، دود، دخانيات، ذرات كوچكتر از ٢.٥ ميكرون نظير باكتری، ويروس و غيره

جوایز دریافت شده دستگاه بلوایر

Blueair Classic 405

ویژگی محصول

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب