منو
سبد خرید

ظرفشویی بوش SMS46MW10M

ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
2 الی 3 روز دیگر
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
ظرفشویی بوش SMS46MW10M
 • موجودی: 2 الی 3 روز دیگر
 • تولیدکننده: بوش-bosch
 • کد محصول:: SMS46MW10M
 • وزن: 0.00kg
آمار فروش: 0
آمار بازدید: 579
13,600,000 تومان

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M

شرکت بوش با در نظر داشتن نیازهای افراد مختلف ظرفشویی‌های خود را طراحی کرده است تا با تنوع در این محصول بتواند نیازهای آنها را پاسخگو باشد. از مدل‌هایی با برنامه‌های کمتر و ساده‌تر گرفته تا مدل‌های جدید و تعداد برنامه‌های بیشتر به راحتی می‌توان از این دستگاه پر کاربرد استفاده نمود و از شستن ظرف‌های زیاد با دست رها شد. یکی دیگر از محصولات این برند آلمانی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M است که از سری 4 ظرفشویی بوش در کشور آلمان ساخته شده است. این ظرفشویی بوش با ظرفیت 13 نفره به خوبی پاسخگوی نیاز خانواده‌های بزرگ و کوچک خواهد بود همچنین در برگزاری مهمانی‌ها بسیار شما را یاری خواهد کرد. کلیه خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی آن نیز بر عهده شرکت کارا سرویس بوده و به مدت 36 ماه این دستگاه را تحت گارانتی خود در آورده است.

این ظرفشویی سفید بوش با داشتن دماهای مختلف شستشو امکانی را برای شما فراهم می‌آورد تا متناسب با چربی ظروف برنامه مناسب را انتخاب نموده و از نتایج شستشو رضایت کافی داشته باشید. همچنین ظرفشویی موردنظر مجهز به سه سبد از جنس استیل ضد زنگ است که می‌توان ظروف بسیاری را درون آن جای داد. از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین ظرف‌ها را با این دستگاه به خوبی می‌توانید بشویید و از شستن آنها با دست رها شوید.

موتور ظرفشویی SMS46MW10M، از نوع BLDC و دارای خاصیت Super Silence است که در هنگام عملکرد بسیار کم صدا عمل می‌کند و تنها 44 دسی بل از آن صدا به گوش خواهد رسید با وجود این موتور قدرتمند و فوق‌العاده بی‌صدا شما در هر زمانی می‌توانید ظروف خود را بشویید بدون آن که سکوت و آرامش منزل شما بر هم خورد.

با برخورداری از رده انرژی A++ می‌توان گفت این ظرفشویی در حد متوسط از منبع انرژی استفاده می‌کند و مصرف آب آن نیز در هر بار شستشو 6.5لیتر است. لازم به ذکر است مصرف آب این ظرفشویی بر روی برنامه Eco طی 280 متبه شستشوی استاندارد 1792 لیتر می‌باشد.

برنامه‌های شستشوی این ظرفشویی بوش

برنامه‌های ظرفشویی بوش به برنامه‌های اصلی و ویژه تقسیم می‌شوند که در واقع برنامه‌های ویژه شستشو بعنوان برنامه‌ای کمکی برای رسیدن به نتایج شستشوی بهتر عمل می‌کنند. نحوه عملکرد آنها به این صورت است که ابتدا می‌بایست برنامه اصلی شستشو را انتخاب و سپس برنامه ویژه را به آن افزود. ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46MW10M دارای 6 برنامه شستشوی اصلی و 3 برنامه ویژه است که به شرح زیر می‌باشند.

برنامه‌های اصلی شستشو:

 • Intensive 70
 • Auto 45-65
 • Eco 50
 • Night 50
 • Quick wash 65
 • Quick wash 45
 • برنامه‌های ویژه:
 • Vario speed plus
 • Extra dry
 • Hygiene plus

به منظور آشنایی بیشتر با این ظرفشویی در ادامه به هریک از این برنامه‌ها و کاربرد آنها خواهیم پرداخت.ظظرفشویی بوش

 • Intensive 70: این برنامه با برخورداری از دمای بالا برای ظروف با چربی زیاد گزینه بسیاری خوبی می‌تواند باشد چرا که با دمای 70 درجه به خوبی چربی ظروف از بیم خواهند رفت و ظروفی شفاف و پاکیزه در دسترس خو.اهید داشت.
 • Auto 45-65: این برنامه خودکار شستشو در مراحا مختلف شستشو و آبکشی دمای آب را تغییر داده و به خوبی ظروف داخل دستگاه را خواهد شست.
 • Eco 50: برنامه اقتصادی که با افزایش زمان شستشو و دمای متوسط آب تمامی کثیفی‌ها را از بین خواهد برد. اغلب افراد برای استفاده روزانه از این برنامه استفاده می‌کنند تا در مصرف آب و انرژی از این طریق صرفه‌جویی نمایند.
 • Night 50: این برنامه شستشو بسیار مناسب شستشو در ساعات استراحت و شب خواهد بود با کمترین میزان صدا ظرف‌ها را در زمان استراحت با دمای 50 درجه می‌شوید بدون آنکه صدای آزاردهنده‌ای داشته باشد.
 • Quick wash 65: از این گزینه برای زمان‌هایی که ظروف چیده شده در دستگاه چربی بسیار زیادی ندارند می‌توان استفاده کرد تا در مدت 1 ساعت با دمای 65 درجه ظرف‌ها را پاکیزه کند.
 • Quick wash 45: به منظور شستشوی ظرف‌های کریستال این برنامه قرار داده شده که با دمای پایین و کاملا محافظت شده ظرف‌های کریستال شما را به خوبی پاکیزه نماید.
 • Vario speed plus: این برنامه ویژه که پس از انتخاب برنامه اصلی فعال می‌شود در زمان‌هایی کاربرد دارد که مایل هستید که ظروف داخل دستگاه را در زمان کوتاه‌تری در دسترس داشته باشید. با انتخاب برنامه اصلی و سپس انتخاب Vario speed زمان شستشو را تا 50 درصد کاهش دهید.
 • Hygiene plus: گزینه شستشوی بهداشتی در زمان‌هایی که نیاز دارید تا ظروف داخل دستگاه به صورتی کاملا بهداشتی شسته شوند کاربرد دارد. اگر کودک خردسال در خانه دارید یا فردی که دچار آلرژی است برای شستن ظروف این افراد می‌توانید از این گزینه استفاده کنید. این برنامه با افزایش دمای آب در مراحل آخر آبکشی باکتری ظروف را به طور کامل از بین می‌برد.
 • Extra Dry: خشک کن اضافی این دستگاه در زمان‌هایی که می‌خواهید ظروف شما بدون هیچگونه قطره آبی درسترس باشند.

امکانات ظرفشویی SMS46MW10M:

شروع با تاخیر: برای زمان‌هایی که می‌خواهید شستشوی ظروفتان به ساعاتی دیگر موکول شود این برنامه را می‌توانید استفاده کنید تا از 1 الی 24 ساعت شستشو را به تعویق بیاندازید.

 1. Machine care: تمامی ظرفشویی‌ها پس از 4 تا 5 ماه استفاده استاندارد نیاز به جرم‌گیری پیدا می‌کنند. در این مدل گزینه Machine Care قرار داده شده و هر زمان که دستگاه نیاز به جرم‌گیری دارد این دکمه روشن خواهد شد تنها کافیست مایع جرم‌گیر را داخل دستگاه و بر دیواره‌ها ریخته و سپس این گزینه را انتخاب کنید.
 2. Aqua stop: ظرفشویی SMS46MW10M مجهز به سیستم تشخیص نشتی آب است. این سنسور به محض تشخیص نشتی آب در دستگاه جریان آب ورودی را متوقف می‌کند. با وجود Aqua stop منازل شما در برابر خسارت‌های ناشی از آب همیشه ایمن خواهد بود.

بر روی پنل این دستگاه علاوه‌بر دکمه‌های مربوط به برنامه‌های شستشو، نشانگرهای نمک و جلادهنده قرار دارد که در زمان اتمام این مواد دکمه مربوط به آنها روشن می‌شود که در این زمان باید مخازن مربوط به آنها را پر نمود.

با توجه به امکانات و ویژگی‌های قرار گرفته در این دستگاه می‌توان گفت ظرفشویی بوش مدل SMS46MW10M جزو ظرفشویی‌های پرکاربرد در بازار است که با برنامه‌های شستشویی که داراست امکان شستشو هر نوع ظرفی با آن میسر است. برنامه‌های ویژه که کیفیت شستشو این ظرفشویی آلمانی را تقویت می‌کند نیز جزو برنامه‌های پر استفاده محسوب خواهد شد. با خرید این ظرفشویی 13 نفره بوش شستن ظرف‌ها آسان و مهمانی‌هایتان با خستگی کمتری برگزار خواهد شد.

مشخصات

کشور سازندهآلمان
رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول60 سانتی متر
عرض60 سانتی متر
ارتفاع84 سانتی متر
ظرفیت13 نفره
زئولیتندارد
سنسور آبدارد
تعداد سبد3 سبد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب