منو
سبد خرید

ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E

ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
2 الی 3 روز دیگر
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
ظرفشویی توکار بوش SMV46MX01E
 • موجودی: 2 الی 3 روز دیگر
 • تولیدکننده: بوش-bosch
 • کد محصول:: SMV46MX01E
 • وزن: 37.00kg
آمار فروش: 0
آمار بازدید: 1269
0 تومان

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی 13 نفره توکار بوش مدل SMV46MX01E

ماشین ظرفشویی مدل SMV46MX01E محصولی از برند معتبر و جهانی بوش بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این دستگاه از سری 4 ظرفشویی بوش بوده و در کنار ظاهر زیبا و مدرن از قابلیت‌های متعدد و کاربردی سود می‌برد. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX01E از نوع ظرفشویی‌های توکار بوده و برای آشپزخانه‌هایی با فضای متوسط گزینه‌ای ایده آل جهت خرید می‌باشد. به علاوه نوع طراحی دستگاه پیش‌رو نیز استفاده آسان از آن را مهیا می‌سازد.

میزان مصرف آب و انرژی این ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX01E در هر چرخه شستشو 6.5 لیتر آب مصرف می‌کند. همچنین طبق استانداردهای جهانی، حجم آب مصرفی این دستگاه در طی یک سال برابر با 1820 لیتر خواهد بود که با توجه به گنجایش بالای محصول عددی کاملا منطقی است.

در خصوص مصرف انرژی، ماشین ظرفشویی پیش‌رو در هر سیکل شستشو 0.92 کیلووات ساعت انرژی مصرف می‌نماید. به علاوه با توجه به استانداردهای جهانی، میزان مصرف انرژی سالیانه این دستگاه برابر با 262 کیلووات ساعت است. لازم به ذکر است که ماشین ظرفشویی توکار بوش مدل SMV46MX01E در بازده انرژی ++A قرار داشته و این نماد نشان دهنده عملکرد بهینه و اتلاف انرژی کم آن است.

به طور کلی، مصرف واقعی آب و انرژی ماشین ظرفشویی پیش‌رو تنها به نوع استفاده از آن بستگی داشته و اعداد و ارقام ذکر شده صرفا به عنوان استاندارد دستگاه شناخته می‌شوند.

ابعاد و وزن این ظرفشویی توکار بوش

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX01E دارای عرض 59.8 سانتیمتر، عمق 55 سانتیمتر و ارتفاع 81.5 سانتیمتر بوده و وزن آن به 37 کیلوگرم می‌رسد. با دانستن ابعاد دستگاه، خریدار می‌تواند جایگاهی را برای آن در آشپزخانه منزل اختصاص دهد.

لازم به ذکر است که طول سیم برق محصول نیز برابر با 175 سانتیمتر بوده و این مقدار برای اتصال دوشاخه ماشین ظرفشویی به پریزهای برق موجود در فواصل نسبتا دور نیز کافی می‌باشد.

برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بوش مدل SMV46MX01E

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX01E دارای 6 برنامه شستشوی اصلی بوده و از 2 گزینه ویژه بهره می‌برد. البته این دو گزینه به تنهایی قابل استفاده نبوده و باید در کنار یکی از برنامه‌های اصلی انتخاب شوند.

قیمت ظرفشویی توکار بوش

برنامه‌های شستشوی اصلی:

 •  TurboSpeed 20min
 • Intensive 70
 • Glass 40
 • Eco 50
 • Auto 45/65
 • 1H 65

برنامه‌های شستشوی ویژه:

 1. VarioSpeed Plus
 2. ExtraDry

در ادامه مطلب توضیحاتی را در رابطه با عملکرد برنامه‌ها و گزینه‌های ویژه دستگاه به صورت مختصر ارائه خواهیم داد.

TurboSpeed 20min: همان طور که از نام برنامه نیز مشخص است. با انتخاب آن، دستگاه در یک چرخه شستشوی سریع و به مدت 20 دقیقه ظروف شما را پاکسازی می‌نماید. از این برنامه می‌توانید برای شستن ظروف نه چندان کثیف استفاده کنید.

Intensive 70: گزینه‌ای ایده آل جهت شستشوی ظروفی با مقدار کثیفی بالا می‌باشد. دمای آب در این برنامه بر روی 70 درجه سانتیگراد تنظیم شده و از این رو لکه‌های چربی موجود بر روی سطح ظروف به خوبی پاکسازی می‌شوند.

Glass 40: برای شستن ظروف کریستالی و حساس می‌توان از این برنامه استفاده نمود. گزینه پیش‌رو با فشار و دمای ملایم آب ظروف شیشه‌ای را پاکسازی کرده و در طولانی مدت از آسیب رسیدن به بدنه و کدر شدن این نوع ظروف جلوگیری خواهد کرد.

Eco 50: به عنوان برنامه شستشوی اقتصادی شناخته می‌شود. با انتخاب آن میزان مصرف آب و انرژی دستگاه کاهش یافته و در هزینه‌های نهایی صرفه جویی خواهد شد. البته کاهش مصرف آب و انرژی در کیفیت شستشوی ظروف خللی ایجاد نمی‌کند.

Auto 45/65: با انتخاب این برنامه، دستگاه به صورت خودکار و با استفاده از سنسورهای موجود تعداد ظروف و مقدار کثیفی آنها را شناسایی کرده و با توجه به نتایج بدست آمده سیکل شستشو را آغاز می‌نماید. دمای آب در این برنامه با توجه به مقدار کثیفی ظروف ما بین 45 تا 65 درجه سانتیگراد متغیر است.

1H 65: همان طور که از نام برنامه نیز پیداست. با انتخاب آن، دستگاه ظروف شما را در یک سیکل شستشوی 1 ساعته و در دمای آب 65 درجه سانتیگراد پاکسازی می‌کند.

VarioSpeed Plus: با استفاده از این گزینه ویژه می‌توانید مدت زمان باقی مانده از چرخه شستشو را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید. به طور کلی این گزینه برای کاهش مدت زمان سیکل‌های شستشوی طولانی مدت کاربرد دارد.

ExtraDry: ماشین ظرفشویی پیش‌رو به صورت خودکار و پس از پایان چرخه شستشو، سطح ظروف را با استفاده از جریان هوای داغ خشک می‌کند. اما با استفاده از این گزینه ویژه، دستگاه فرآیند خشک کردن ظروف را مجددا تکرار کرده و سطح آنها را از هر گونه رطوبت پاکسازی می‌نماید.

سایر ویژگی‌های دستگاه:

سیستم خشک کن ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMV46MX01E در بازده انرژی A قرار داشته و استفاده مکرر از آن تغییر زیادی در مصرف انرژی دستگاه ایجاد نخواهد کرد.

ماشین ظرفشویی پیش‌رو از موتور پیشرفته BLDC سود می‌برد. این موتور در کنار عمر طولانی دارای صدای بسیار پایینی است. به طوری که حداکثر صدای تولیدی دستگاه در حین کار تنها 46 دسی‌بل قدرت دارد.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMV46MX01E از سیستم‌های پیشرفته‌ای استفاده می‌کند که از میان آنها می‌توان به سیستم خودکار تشخیص مواد شوینده، سیستم هوشمند کنترل آب و مواد شوینده، سنسور میزان آب مصرفی، حسگر تشخیص تعداد ظروف، سیستم ضد نشت آب، سیستم محافظت از ظروف حساس، سیستم صرفه جویی در آب، سیستم تاخیر در شستشو، مبدل حرارتی و قفل کودک اشاره نمود.

ماشین ظرفشویی پیش‌رو مجهز به برنامه Machine Care است. این برنامه در صورت آلوده شدن مخزن داخلی دستگاه، کاربر را با استفاده از هشدارهای خود آگاه می‌سازد. برای پاکسازی مخزن داخلی نیز کافی است مقداری ماده شوینده مخصوص را در داخل آن قرار داده و با انتخاب یک سیکل شستشوی سریع، فضای داخلی ماشین ظرفشویی را تمیز نمایید. 

مشخصات

رنگسفید
مصرف انرژی++A
طول55 سانتی‌متر
عرض59.8 سانتی‌متر
ارتفاع81.5 سانتی‌متر
ظرفیت13 نفره
میزان مصرف آب در هر سیکل شستشو6.5 لیتر
زئولیتندارد
نصف شویندارد
سنسور آبدارد
خشک کن اضافیدارد
برنامه ویژه2 برنامه ویژه
برنامه شستشو6 برنامه شستشو
میزان مصرف آب در سال1820 لیتر
میزان مصرف انرژی در سال262 کیلووات
میزان صدا46 دسی‌بل
Active Water (سیستم آب هیدرولیک)دارد
Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای)دارد
Aqua Stop (ضد نشت آب)دارد
Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب)دارد
سریسری 4
قفل کودکدارد
وزن37 کیلوگرم
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب