منو
سبد خرید

لباسشویی بوش مدل WAW32560ME

لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
لباسشویی بوش مدل WAW32560ME
 • موجودی: در انبار
 • تولیدکننده: بوش-bosch
 • کد محصول:: مدل WAW32560ME
 • وزن: 0.00kg
آمار فروش: 0
آمار بازدید: 479
30,000,000 تومان

ویژگی های حائز اهمیت محصول

سازنده

بوش

ظرفیت

9 کیلوگرم

چرخش درام

1600 دور

تعداد برنامه

14 برنامه

ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور سری 8 مدل WAW325X0ME

ماشین لباسشویی بوش WAW325X0ME از سری 8 تولیدات بوش می باشد .در این ماشین لباسشویی ظرفیت برابر با 9 کیلوگرم بوده و از درام 65 لیتری برخوردار است. اندازه درب ان نسبتا بزرک است و می توان حجم زیادی از لباس ها را آن شستشو داد. در ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور از 14 برنامه و تعدادی اپشن استفاده شده است. این برنامه های برای انواع لباس ها باهر جنس و میزن کثیفی مورد استفاده قرار می گیرند. از مهمترین ویژگی در این ماشین لباسشویی موتور اکوسایلنس درایو می باشد که دارای رده انرژی +++A است. موتور اکوسایلنس نه تنها کم مصرف است بلکه کم صدا نیز می باشد و صدا در این ماشین لباسشویی 48 دسییبل برای شستشوی لباس ها و 74 دسیبل برای خشک کردن و درست زمانی که دور درام به 1600 دور در دقیقه می باشد است. بوش از سنسور نشت اب برای جلوگیری از صدمه به دستگاه واب برداشتن محیط آشپزخانه استفاده کرده است. بنابراین کاربران می توانند با این ماشین لباسشویی خیالی راحت داشته باشند. می توان درهر زمانی در نگام فرایند شستشو به ان لباس اضافه کرد و دیگر نگران آیتم فراموش شده نخواهید بود. از طرفی دارای ویژگی Time Delay می باشد که در آن می توان زمان شستشو را به تعویق انداخت تا از مصرف زمان و انرژی جلوگیری شود. ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو 1600 دور تمام اتوماتیک بوده و یکی از برترین های بوش می باشد. این ماشین لباسشویی سری 8 است وبالارده ترین سری در بازار همین سری 8 می باشد. رنگ آن نقره ای اینوکس است که اثر انگشت و لکه بر روی آن باقی نمی ماند. 

اگر به الرژی روی لباس ها حساسیت دارید، ماشین لباسشویی بوش 9 کیلو WAW325X0ME بهترین گزینه است.

در ماشین لباسشویی بوش مدل WAW325X0ME از ویژگی فوق العاده کاربردی Alergy Plus استفاده شده است. این برنامه و یا آپشن لباس ها را از مواد الرژی زا مبرا می کند و کارایی 99.999 درصدی دارد. گویا زمانی که این دکمه یعنی Alergy Plus زده می شود؛ دما در زمان شستشو بالا می رود و هر گونه آلرژن را از بین می برد. از این ویژگی می توان برای لباس کودکان و لباس افراد مسن استفاده کرد. دیگر با این ویژگی لباس باکتری زدایی شده و هیچ گونه آلرژی را ایجاد نمی کنند. 

برنامه کاربردی Night Wash

 بوش در این ماشین لباسشویی به همراه برنامه ها از برنامه Night Wash استفاده کرده است که کاربر می تواند ان را برای شستشو لباس ها در هنگام شب به کار ببرد. این برنامه میزان صدای بسیار کمی را دارد به گونه ای که شب هنگام خواب هیچگونه مزاحمتی ایجاد نمی کند. در کل صدای این ماشین لباسشویی بسیار کم می باشد و صدای 48 دسیبل برای شستشو بوده که با برنامه Night Wash از این مقدار هم پایین تر می اید.

مصرف کم، صدای کم و لرزش کم با موتور اکوسایلنس بوش و ایزوله صدا و طراحی ضد لرزش 

بوش در ماشین لباسشویی WAW325X0ME از موتور Eco Silence Drive استفاده کرده است. این موتور رده انرژی مصرفی +++A را دارد. در آن درام به وسیله تسمه به موتور متصل است و با آن می چرخد. موتور با یک وزنه بتنی مهار شده تا حرکت جانبی را نداشته باشد. از طرفی دیگر بوش در این ماشین لباسشویی از طراحی ضد لرزش استفاده کرده است که شیار های دایره ای در کناره های ماشین لباسشویی گویای این نو طراحی است. زمانی که درام می چرخد مقداری لرزش ایجاد می کند که این شیار ها لرزش را خنس می کنند. اما بوش دور تا دور ماشین لباسشویی را با نمد های مخصوص ایزوله صدا کرده است تا صدای آن به بیرون درز نکندو مزاحمتی در زمنان شستشو ایجاد نکند.

 

بارگذاری دوباره، ادواش با Reload Function

در این ماشین لباسشویی می توان هر زمان که لازم باشد لباس را به ماشین لباسشویی اضافه کرد. مثلا زمانی که ماشین لباسشوی شستشوی لباس ها را انجام می دهد می توان لباسی که فراموش شده است را به چرخه اضافه کرد. دیگر لازم نیست تا فرایند بعدی صبر کنید. با این ماشین لباسشویی می توان در هر زمانی لباس های تمیز را در اختیار داشت. این ویژگی در ماشین های لباسشویی بوش Reload Function و در بقیه برند های دیگر Add Item و Add Wash نام دارد. اضافه کردن لباس ها از همان درب اصلی انجام می شود.

ماشین لباسشویی بوش WAW325X0ME دارای قفل کودک، هشدار بوق بعد از اتمام شستشو، سنسور نشت آب، بارگیری دوبار برای لباس فراموش شده، تاخیر در فرایند شستشو، برنامه های متنوع و شستشوی سریع 15 دقیقه ای، حذف الرژی از روی لباس ها، ابکشی اولیه، موتور کم مصرف و کم صدا، رده انرژی +++A، رنگ نقره ای اینوکس، سری 8 از تولیدات بوش و.... می باشد و یکی از با امکانات ترین ماشین لباسشویی در بازار می باشد.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب