منو
سبد خرید

+Blueair Sense

+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
2 الی 3 روز دیگر
+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
+Blueair Sense
  • موجودی: 2 الی 3 روز دیگر
  • تولیدکننده: تهویه نیا
  • کد محصول:: +Blueair Sense
  • وزن: 11.50kg
آمار فروش: 0
آمار بازدید: 463
0 تومان

شركت سوئدی بلواير پيشرو در ارائه بهترين تجهيزات تصفيه هوا با راندمان بالا بوده كه مسئولانه توليد و وارد بازار شده اند. توجه کنید که بلوایر یک شرکت تولید لوازم خانگی که به تولید دستگاه های تصفیه هوا نیز می پردازد نمی باشد، بلکه برندی است که به صورت تخصصی در زمینه انواع دستگاه تصفیه هوا و فیلتراسیون فعالیت می کند. به طور كلی در میان دستگاه های تصفیه هوا، دستگاه هايی كه دارای فيلتر هپا هستند، دارای بيشترين راندمان جذب ذرات معلق و بی شک بهترين گزينه محسوب می شوند. البته دانش و اعتبار شركت سازنده را هم نبايد فراموش كرد. دستگاه تصفیه هوا بلوایر مدل +Sense با پالت رنگی مهیج خود مناسب فضای تا هجده متر مربع است. این دستگاه همپنین مجهز به سنسور حرکتی برای تنظیم درجه شدت و نشانگر تعویض فیلتر می باشد. بلوایر مدل سنس با استفاده از تكنولوژی منحصر به فرد HEPASilent به طور قطع ٩٩.٩٧ درصد آلاينده های موجود در هوا از جمله دود، گرد و غبار، كپک، مواد شيميايی، شوره حيوانات و گرده گياهان را از بين می برد. اين تكنولوژی، تلفيقی از فيلتراسيون مكانيكی و الكترواستاتيكی است. به اين صورت كه ذرات پس از ورود به دستگاه دارای بار الكتريكی شده و در نتيجه عبور از فيلتر، كليه ذرات به فيبرهای پلی پروپيلن می چسبند. اين تكنولوژی باعث كاهش صدا به طرز فوق العاده چشمگيری نيز می شود. اين نوع فيلتراسيون همچنين دارای مصرف انرژی بسيار كمی معادل با مصرف يک لامپ خانگی است.

می دانيم كه فيلتر، قلب يک تصفيه كننده هواست. ميليون ها فيبر فوق نازک در ابعاد و لايه های مختلف در هم تنيده شده اند تا فيلتر منحصر به فرد بلواير توليد شود. در اين فيلتر حتی زمانی كه پر و سنگين شده باشد، امكان برگشت مجدد ذرات به هوا وجود ندارد. برای راحتی بيشتر كاربران، بلواير اين امكان را می دهد تا با استفاده از دستگاه تصفیه هوا بلوایر مدل +Sense مجهز به وای-فای، از فاصله دور تمام عملكردهای دستگاه تصفيه هوای خود را كنترل كنيد. در حال حاضر با پیشروی گسترده عموم به استفاده از تکنولوژی های روز، بلوایر نیز راهکارهای قابل توجهی را در نظر گرفته است. در صورت نصب نرم افزار Blueair Friend می توانيد از طريق كسب اطلاعاتی در رابطه با كيفيت هوای داخل و بيرون، توصيه های بهداشتی، هشدارها و راهنمايی های لحظه ای هوای تنفسی را كنترل نماييد. همچنین Blueair View به شما این امکان را می دهد تا با دیدن آلودگی هوا در هر نقطه ای که هستید، تجربه ای حقیقی از آن چه در هواست را داشته باشید. بنابراین به طور قطع Blueair بهترین راه حل برای این مشکلی که قابل رویت نیست، می باشد.

تصفیه هوا بلوایر مدل +Sense با پالت رنگی جديد و مهيج خود مناسب برای هر فضا بوده و به دليل ظاهر خاص و عملكرد بالا، برنده جايزه برترين طراحی سوئد نيز شده است.

ویژگی محصول

تنظيم و كنترل آسان از راه دور

با نصب نرم افزار Blueair Friend می توانيد از طريق گوشی همراه هوشمند خود، دستگاه تصفيه هوای خود را كنترل كرده، تنظيمات آن را تغيير داده، هشدارهای تعويض فيلتر را دريافت كرده و دما و رطوبت اتاق را ببينيد. همچنين از توصيه های پزشكی و اطلاعات لازم برای بهره مندی از هوای سالم خبردار شويد.

تصفيه هر گونه آلاينده در محيط

تصفیه هوا بلوایر مدل +Sense قادر به تصفيه انواع آلودگی های موجود در هواست اعم از گرد و غبار، گرده ريز گياهان، كپک ها، شوره حيوانات، دود، دخانيات، ذرات كوچكتر از ٢.٥ ميكرون نظير باكتری، ويروس و غيره

طراحی مدرن و منحصر به فرد

دستگاه تصفیه هوا بلوایر مدل +Sense دارای طراحی بسيار زيبا و لوكس بوده و در ٦ رنگ موجود می باشد. همچنين مجهز به سنسور حركتی داخلی و نشانگر زمان تعويض فيلتر می باشد. با كشيدن كف دست خود روی سنسور حركتی می توانيد سرعت فن را تغيير دهيد.

برترين تكنولوژی تصفيه هوا

تكنولوژی HEPASilent كه دارای راندمان بسيار بالا بوده و با تلفيق فيلتراسيون مكانيكی و الكترواستاتيكی تا ٩٩.٩٧ درصد ذرات مضر تا ١/. ميكرون در هوا راجذب می كند. تكنولوژی Blueair HEPASilent Plus هم كه در مدل سنس به كار رفته شامل دو فيلتر ذرات و ورق كربن است كه سری اول فيلترها آلاينده های بزرگ را از بين می برند و سری دوم، ذرات باقی مانده را به دام می اندازند.

صرفه جويی در مصرف انرژی

تكنولوژی فيلتراسيون هپا باعث صرفه جويی در مصرف انرژی می شود. بنابراين نيازی نيست كه نگران روشن بودن مداوم آن باشيد.

بدون كمترين صدا

تراكم كمتر لايه های فيلتر به معنای شدت كمتر صداست به نحوی كه به روشن بودن آن شک می كنيد. پس حتما از روشن شدن نور آبی آن اطمينان حاصل كنيد.

عملکرد فیلتر بلوایر

 
نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب